Naujienos

Socialinės globos skyrius dalyvavo Kazickų šeimos fondo finansuojamame  ,,Muzikos ir kvapų terapijos“ projekte

2022 09 30


Ukmergės socialinių paslaugų centro Socialinės globos skyriaus lankytojai ir darbuotojai turėjo unikalią galybę dalyvauti 5 dienų projekte, kurį finansavo Kazickų šeimos fondas.Skyriaus klientai visą savaitę džiaugėsi ,,Muzikos ir kvapų terapijos“ edukaciniais užsiėmimais, kuriuos vedė Adelė ir Arnas Mikalkėnai.  Visi neįgalieji buvo įtraukti į įvairias veiklas: muzikos, kvapų, dailės terapiją. Šių veiklų metu atskleidė savo meninius sugebėjimus, polinkį muzikai, išmoko groti įvairiais nesudėtingais instrumentais, nustebino savo sugebėjimais jausti muzikos ritmą ir būti darniu orkestru. Paskutinis edukacinis užsiėmimas vyko Palangoje, prie jūros. Klientai galėjo pasidžiaugti nuostabiu oru, rodė ir kvietė praeivius prisijungti prie meno ir muzikos terapijos ant Palangos tilto.  Po edukacijos neįgalieji turėjo laisvo laiko pasidžiaugti jūra, kai kurie  ją matė ir lietė pirmą kartą savo gyvenime.

Visi skyriaus klientai kartu su darbuotojais buvo maloniai priimti ,,Floros simfonijos“ restorane, kur gavo nepakartojamą, šiltą aptarnavimą, mėgavosi skaniu maistu ir gražia aplinka.

Šiuo projektu Socialinės globos skyriaus darbuotojai siekė keisti nusistovėjusį visuomenės požiūrį, skatinti didesnę asmenų su negalia socialinę integraciją, kuriant bendruomeniškumu grįstus santykius per įvairias užimtumo veiklas.

Projekto metu Socialinės globos skyrius įsigijo difuzorių, muzikinę garso kolonėlę, muzikos instrumentų, įvairių kanceliarinių prekių. Projektas pasibaigė bet mes vis tiek tęsime muzikos, kvapų ir meno terapiją, esame dėkingi Kazickų šeimos fondui už įsigytas priemones veikloms.