Naujienos

Savarankiško gyvenimo namų atidarymas

2024 06 07


Džiaugiamės ir kviečiame Ukmergės rajono bendruomenės narius naudotis nauja - Ukmergės socialinių paslaugų centro socialine paslauga – apgyvendinimas savarankiško gyvenimo namuose.

Šiuo metu apgyvendinti pirmieji aštuoni savarankiško gyvenimo namų gyventojai, kuriems socialiniai darbuotojai, individualios priežiūros personalas prireikus pagelbės namų ruošos reikaluose, planuojant biudžetą, apsiperkant, naudojantis viešuoju transportu, įsitraukiant į bendruomenės veiklą ir kitose gyvenimiškose situacijose. Klientams, pagal jų pageidavimus, bus užtikrinama ir pagalba gaunant sveikatos priežiūros paslaugas. Tie, kurie dėl negalios, ligos ar senatvės negali savarankiškai pasiekti gydymo įstaigos, bus į ją palydimi. Jie taip pat galės užsiimti mėgstama veikla – užsiimti daržininkyste, skaityti knygas, spaudą, žiūrėti televizorių, užsiimti kita mėgstama veikla, kurti ir puoselėti savo namų tradicijas.

Savarankiško gyvenimo namai įsikūrę adresu Barų g. 1, Siesikų miestelyje Ukmergės rajone. Patalpos  -  atnaujintos ir pritaikytos klientų poreikiams atliepti.

Planuojama apgyvendinti iki 20 senyvo amžiaus ir negalia turinčių asmenų, kuriems teisės aktų tvarka nustatytas socialinės priežiūros paslaugų poreikis (kuriems nereikia nuolatinės, intensyvios priežiūros), ir kurie dėl sveikatos būklės negali gyventi visiškai savarankiškai savo namuose, o socialinių paslaugų, teikiamų (teiktinų) jų namuose ar kitose nestacionariose socialinių paslaugų įstaigose, nepakanka (nepakaktų).

Dėl apgyvendinimo Savarankiško gyvenimo namuose prašome kreiptis į Ukmergės socialinių paslaugų centrą adresu Deltuvos 19, Ukmergė arba tel. Nr. +370 636 19706, +370 63196813.